wtorek, 25 sierpnia 2015

Życie to nie bajka, musisz się ocknąć.

Witam Was po długiej nieobecności, ale powracam!

Na pewno zastanawia was tytuł dzisiejszego wpisu. Każdy blog, który wpadł mi w oko ma jeden wpis zatytułowany "Back to school" lub "Powrót do szkoly" a także wiele, wiele innych. Jest jeszcze tydzień do szkoły niby mało, ale można bardzo dobrze wykorzystać ten czas. Według mnie wpis o tym, że czas wracać do szkoły powinno się dać dzień, max 3 przed powrotem do szkoły a nie 2 tygodnie... To moje zdanie na ten temat, ale jak kto woli. Z resztą nie o tym chce mówić. Dlaczego taki tytuł dzisiejszego wpisu? Już wam wyjaśniam.Życie nie jest napisane jak w bajce, nie zawsze jest kolorowe i łatwe. Nie zawsze jest tak radośnie.

Po drodze mogą spotkać nas jakieś przeszkody, kręte drogi, góry a przede wszystkim nogi podkładane przez ludzi. Nie każdy cieszy się razem z nami, nie których to po prostu dobija a oni nie mogą sobie z tym poradzić i dolewają oliwy do ognia.

Niektórzy rozkaprysieni ludzie twierdzą, że bardzo dobrze im się wiedzie i wywyższają się a tak naprawdę  serce mają rozwalone w kawałkach.


Każdy miewa chwile słabości i się przechwala, ale niektórzy to przesadzają i myślą, że żyją jak w bajce. A w tej historyjce są same czary, a sami są pięknymi księżniczkami czy przystojnymi rycerzami.


Ale radze się ocknąć, bo życie potrafi dać niezłego kopniaka. Zanim się ockniemy to może być już naprawdę za późno i możemy stracić coś czego nigdy nie chcielibyśmy stracić, albo kogoś.           "Życie to nie baj­ka... tu nie wys­tar­czy po­konać smo­ka aby zdo­być królewnę "

"Cza­sem życie jest jak bar­wna baj­ka, cza­sem jak sza­ry dra­mat, a cza­sem jak zwykła biała kartka. "

"Całe mo­je życie to jak baj­ka o dziew­czyn­ce, której choć wciąż przy­bywają ko­lej­ne la­ta, na­dal czu­je się mała i za­gubiona. Jed­nak próbu­je wal­czyć, aby przet­rwać, aby być szczęśliwą .... "11 komentarzy:

 1. Bardzo wartościowy i motywujący post. Nie raz życie plaga różne figle, może być nawet okropne, lecz ja ciągle kieruje się mottem, że życie może być także piękne! W końcu tyle wspaniałych chwil każdy z nas przeżył, mamy dom, rodzine i przyjaciół. Czego chcieć więcej?
  Pozdrawiam!

  NOWY POST Z SERII 'BACK TO SCHOOL' (OUTFIT) - KLIK!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za komentarz.. Dokładnie, życie jest piękne ale potrafi dać q kość. :D Pozdrawiam również, na pewno wpadnę :D :)

   Usuń
 2. Prześliczne zdjęcia :)

  Zapraszam na nowy post! Mogłabyś poklikać w linki na moim blogu? Byłabym bardzo wdzięczna!

  MÓJ BLOG - DREAMSSTATION

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzi pięknie opisane <3 Podoba mi się to jak piszesz :)
  Zostaję na dłużej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i liczę na to, że zostaniesz.. :D

   Usuń
 4. Prawdziwe cytaty. :)
  Fajnie napisałaś tę notke. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ludzie potrafią stąpać mocno po ziemi. Wystarczy ze sie rozejrzysz - nie kazdy myśli ze zycie to bajka.
  Co do serii back to school to ja dalam wpis na poczatku sierpnia, ja chce juz do szkoły i by wakacje wrescie sie skończyły.
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie piszesz :))
  Piękne cytaty
  I super motywujący post
  Zapraszam do mnie .
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń